REFERENCE

Chtěla bych touto cestou doporučit floristku Andreu. Každá nevěsta chce mít krásnou svatbu a dokonalé květiny a Andrea dokázala vytvořit takové dekorace, které předčily veškeré mé očekávání. Je velice precizní a je vidět, že práce s květinami jí opravdu baví. Tato spolupráce nebyla pouze o svatební kytici a dekoracích, oceňuji i velice osobní přístup, kdy se Andrea dokázala úplně vcítit do atmosféry, kterou jsem chtěla na svatbě mít (měli jsme trochu atypickou svatbu a byla pro mě důležitá přátelská a rodinná atmosféra). Jasnou představu jsem měla pouze o kytici pro nevěstu a s ostatním jsem nechala floristce volnou ruku. Andrea se mnou byla obhlídnout místo svatby a potom vytvořila krásné květiny a dekorace s velkým smyslem pro detail, které se přesně hodily do námi zvoleného interiéru a obzvláště exteriéru. Skvělá spolupráce, komunikace a hlavně úplně božské květiny. Moc děkuji a pokud se rozhodnete pro floristku Andreu, určitě budete také maximálně spokojeni.

Tereza Králová, Praha

Věděla jsem, že květinovou výzdobu na svatbu bych chtěla od Andy. A to byla veškerá má představa. Neměla jsem oblíbenou květinu, o barvách jsem měla jen mlhavou představu, o stylu vázání a množství květinové výzdoby jsem neměla ponětí, až do schůzky s Andy. Andy mi ukázala, že to všechno vím, cítím. Dokázala se mě správně zeptat, nabídla mi různé možnosti, dala mi srovnání, až jsem věděla, že tohle je přesně to, co se mi líbí a co chci mít na naší svatbě. A hlavně, pak to dokázala všechno perfektně zrealizovat. Děkuju, Andy.

Alena Nováková, Praha

Z celého srdce děkuji za překrásné kytice i květinové dekorace, které krásně barevně, ale zároveň jemně, doladily celou naši svatbu. Andrea má neuvěřitelný cit sladění květin s duchem svatby a osobností nevěsty a dělá překrásné kytice.

Zdeňka Škrob, Praha

Všechny kytky (moje, pro maminky, svědkyni i do klopy ženichovi) byly přesně takové, jaké jsem si představovala. Vlastně ještě mnohem krásnější, než jsem si představovala, hezčí jsem neviděla ani na internetu a rozhodně bych je nevymyslela. A cenná rada pro focení způsobila, že na každé fotce vypadá moje kytka výborně.

Petra Henzlová, Praha

KONTAKTUJTE NÁS

NAPIŠTE NÁM SVŮJ NÁZOR